İhtiyacınıza En Uygun Planı Seçin

Size Sunduğumuz bu özel modüller sayesinde işlemlerinizi daha çok kolaylaştırabilirsiniz.

T.C. Kimlik Doğrulama Modülü

Sisteminize kayıt olan müşteriler artık T.C. Kimlik numarasını doğrulamadan kayıt olamayacak! Hemen T.C. Kimlik eklentinizi kurun müşterinizin gerçekliğinden emin olun. Müşteriniz kayıt olurken T.C. Kimlik Numarası ve Doğum Tarihi istenir. Bu bilgiler 2 server aracılığı ile kontrol edilir. Ardından modüler yapıya aktarılır. Eğer kişinin T.C. Kimlik bilgileri mevcutsa onay verilir. Dilerseniz sadece ülke bölümünde Türkiye seçenler için geçerli olur.

Komisyon Eklentisi

Sektördeki büyük sorunlardan biri olan aracı ödeme kurumlarının komisyonlarıdır. Artık bu komisyonları müşterinizden alabilirsiniz. Seçilen ödeme yöntemine göre komisyon ekleyen bu eklenti sayesinde yüzdesel veya miktarsal komisyon kesebilirsiniz. Komisyon tutarını belirtin gerisini eklentiye bırakın otomatik olarak müşterinizden komisyonu kesip faturaya yansıtacaktır.

Kullanıcı Adı

Müşterilerinizin kendine özel kısa bir kullanıcı adının olmasını istermiydiniz? Cevabınız evet ise hemen eklentimize göz atın. Eklentimiz sayesinde artık müşterileriniz kendilerine özel kullanıcı adını belirleyip giriş yaparken e-posta alternatifi olarak kullanıcı adını tercih edebilirler! Hemen bu mükemmel eklentiyi kurun müşterilerinize daha hızlı hizmet verin! Hemde TPL dosyalarını düzenlemekle uğraşmadan tek kurulum hızlı aktivite!

Ürüne Özel Baz Para Birimi

Sürekli değişen kurlar ve tedarikçi fiyatları canınızı sıkmasın. Artık tedarikçinizden aldığınız para birimi tutarının üzerine komisyonunuzu ekleyerek ana para biriminizi bozmadan sadece o ürün için geçerli olan para birimini ayarlayabilirsiniz !

Profesyonel Seo Modülü

Arama motorlarında zirveye ulaşmak için tamamen özgün içerik ve metalara sahip olmanız gerekir. WHMCS SEO MODÜLÜ ile kolayca tüm sayfalarınıza WHMCS admin panelinizde müdahale edebilir, farklı farklı Title, Description ve Keywords bilgilerini sınırsızca belirleyebilirsiniz! WHMCS Seo Modülü ile artık daha çok müşteri ve ziyaretçi elde edin!

WHMCS vSphere Esx Modülü

Pro Esx Addon, WHMCS sistemi kullanan hosting firmaları için yapılmış bir modüldür. Pro Esx Addon sayesinde Vmware ESX, ESXi yazılımı ile oluşturduğunuz sunucuların müşterileriniz tarafından siteniz üzerinden yönetilebilmesiniz sağlayabilirsiniz.Pro Esx Addon şu ana kadar yazılmış en iyi Whmcs Vmware Esx modülüdür.

Üyeler Arası Alan Adı Transferi

Müşterileriniz kendi aralarında sadece e-posta adresi ile alan adını transfer edebilir. Sadece alan adınızı transfer edeceğiniz müşterinin e-posta adresini bilmeniz yeterli. Modül gereken güvenlik önlemlerini kendisi sağlamakla birlikte aktif olmayan alan adlarının transferini önlemektedir.

Powered by WHMCompleteSolution